Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.2.2019 - Požár, nízké budovy  zde    info HZS

4.2.2019 - Do užívání jednotky hasičů byly zařazeny další přetlakové dýchací přístroje Dräger s maskami kandahár a náhradní tlakové lahve. Děkujeme vedení obce Spytihněv za výrazné finanční přispění na koupi těchto dýchacích přístrojů.

2.2.2019  - Spytihněvští hasiči se zapojili do zajištění krojového plesu v  kulturním domě.  V letošním roce hrála oblíbená dechová kapela Drietomanka, která přilákala na ples mnoho obyvatel naší obce i přespolních. Tuto kapelu doplňovala v salonku cimbálovka Rováš. Musíme konstatovat, že letošní krojový ples se opravdu vydařil. Všem, kteří podpořili hasiče zakoupením jakéhokoliv sortimentu v nabídce našeho bufetu, děkují Hasiči Spytihněv.

2.2.2019 - Na stanici HZS Zlínského kraje v Otrokovicích proběhlo instrukčně metodické zaměstnání pro velitele jednotek a družstev dobrovolných hasičů obcí. Z naší jednotky se tohoto zaměstnání zúčastnily Bětík A.ml, Bureš A., Růžička P., Bětík B.

1.2.2019  se konala ve Spytihněvi výroční Valná hromada okrsku Napajedla. Pro naše kolegy z okolních sborů a významné hosty jsme připravily posezení v sále Kulturního domu. Zástupci všech okolních sborů zde přečetli stručné zprávy o činnosti  svého sboru, vyhodnotili a tímto uzavřeli svou činnost za rok 2018. Byly vytyčeny cíle činnosti na letošní rok, odhlasován termín uspořádání Okrskové soutěže v požárním sportu v Pohořelicích a to 8.května 2019 . Valné hromady se zúčastnily všechny sbory okrsku a to: Napajedla, Oldřichovice, Pohořelice, Komárov, Halenkovice, Žlutava a pořádající Spytihněv. Z hostů byl omluven starosta obce Spytihněv  Mgr. Vít Tomaštík z důvodu dovolené v zahraničí. Z  okresního sdružení hasičů ve Zlíně se zúčastnil náměstek starosty Vlastimil Nevařil, starosta okrsku Dalibor Lidinec a velitel okrsku Daniel Fuksa. Po skončení jednání se podávala chutná večeře z Kavárny a všechny sbory poté strávily společnou chvíli  u kávy a skleničky dobrého pití. Velké poděkování patří vedoucímu Kavárny  U přívozu- Grilovaná kolena, za podávání večeře pro všechny přítomné zcela zdarma.

18.1.2019 - Školení členů jednotky, kondiční jízdy strojníků

1.1.2019 - Tradiční ohňostroj za velké účasti našich občanů s Novoročním přípitkem se starostou obce Spytihněv. Letošní ohňostroj jsme ve spolupráci se starostou obce zajistili a poté i nachystali stanoviště a prováděli odpalování. Hasiči ze  Spytihněvi opět zajišťovali prodej svařeného vína a teplého ovocného nápoje

ARCHIV :

2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

 

Náhledy fotografií ze složky http://sdhspytihnev.rajce.idnes.cz/


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář